Ілюстративне фото Li-ion елементів Panasonic. Джерело: Panasonic Energy
Компанія Panasonic Energy (входить до групи Panasonic) офіційно відкрила новий завод з виробництва циліндричних літій-іонних акумуляторів для електромобілів у місті Де-Сото, недалеко від Канзас-Сіті, США. Це підприємство стало одним із найбільших акумуляторних заводів у Північній Америці.
Що відомо
Церемонія відкриття підприємства відбулася 14 липня. Одночасно компанія оголосила про запуск масового виробництва комірок формату 2170. У перспективі Panasonic планує досягти на цьому об’єкті річної виробничої потужності близько 32 ГВт-год.
Завод у Канзасі побудований на ділянці площею близько 300 акрів (понад 225 полів для американського футболу) і став другим виробничим об’єктом Panasonic у США після підприємства в Неваді, де з 2017 року щорічно випускається близько 41 ГВт-год акумуляторів. Після виходу нового заводу на повну потужність сукупна виробнича спроможність Panasonic у США досягне приблизно 73 ГВт-год.
Завод Panasonic Energy в Канзасі, США. Фото: Panasonic
Panasonic Energy вже майже 30 років займається виробництвом літій-іонних акумуляторів і близько восьми років – у США. Завод у Неваді став одним із найбільших у Північній Америці: понад 4 000 співробітників і понад 11 мільярдів осередків, відвантажених із моменту запуску.
Порівняно з об’єктом у Неваді, новий завод у Канзасі буде на 20% продуктивнішим завдяки автоматизованим лініям. У майбутньому компанія планує впровадити нові матеріали, які збільшать ємність комірок приблизно на 5%.
Підприємство Panasonic стало найбільшим промисловим інвестпроєкто в історії штату Канзас. Завод створить до 4 000 робочих місць безпосередньо і до 8 000 з урахуванням суміжних галузей і постачальників.
На сьогодні Panasonic поставила близько 19 мільярдів акумуляторних осередків для приблизно 3,7 мільйона електромобілів по всьому світу. Щільність енергії її елементів досягає 800 ват-годин на літр, при цьому з ними не було зафіксовано жодного відкликання автомобілів. Найбільшим партнером Panasonic у США є компанія Tesla.
Джерело: Panasonic Energy