100% ефективності антиперспіранту: ось як його правильно використовувати.
Як правильно використовувати антиперспірант? Можливо, ви користуєтеся правильно. Але чомусь впевнена, що ні, інформує Ukr.Media.
Як раніше користувалася я?
Наносила після душу вранці на суху чисту шкіру. Іноді, якщо не пітніла, але відчувала, що от-от почнеться, то додавала ще один шар антиперспіранту. Робила я це щодня. Користуватися антиперспірантом було такою ж буденністю кожного дня, як використання зубної пасти.
А це виявляється не дуже правильно. Він допомагав, звичайно. Але не на 100%.
Що каже докмед про використання антиперспірантів?
По-перше, що вони безпечні. Немає доказів, що антиперспіранти щось викликають або шкодять. Антиперспірант блокує пори за рахунок солей алюмінію, завдяки цьому людина не пітніє і немає неприємного запаху.
Ціна антиперспіранту не важлива. Дорогий не кращий за дешевий, це міф. В основному, ефективність антиперспіранту залежить від концентрації та типу активних інгредієнтів (солей алюмінію). Дорогі антиперспіранти можуть мати приємніший аромат, кращу текстуру або додаткові доглядові компоненти, але в плані основної функції — зменшення потовиділення — дешевший антиперспірант з достатньою концентрацією активної речовини може бути таким же ефективним.
Користуватися ним потрібно так (взято не з чиєїсь голови, а зі слів і доказів американської академії дерматології): наноситься він тонким шаром на суху чисту шкіру, після цього людина не повинна пітніти, щоб засіб зміг подіяти. Найкраще наносити на ніч. Вночі потові залози менш активні, що дозволяє антиперспіранту краще проникнути в пори та сформувати "пробку", яка блокує виділення поту. Це робить його більш ефективним протягом наступного дня, навіть після ранкового душу.
Тобто не можна прийти в спортзал, набризкатися антиперспірантом і піти займатися. Він просто не буде працювати наповну. Потрібно перебувати в максимальному стані спокою, тоді засіб почне діяти, і працювати буде значно краще і довше.